Nr 2 ulicy DongYi, droga Liguan, miasto Lishui, dzielnica Nanhai, miasto Foshan.
Dom

Low-Carbon Lighting & Technology CO., Ltd

dobra jakość Oprawa Downlight LED na sprzedaż
dobra jakość Oprawa Downlight LED na sprzedaż
Współpracowałam z Low-Carbon przez ponad 3 lata, ich jakość jest niezawodna, a czas dostawy może spełnić nasze wymagania, dobrze zrobione.

—— Brian

To mój drugi raz do zakupu swojego downlighta. Ogólnie rzecz biorąc, Twoje produkty są dobrej jakości, a obsługa jest dobra w porównaniu z innymi dostawcami

—— Pęcina

Doskonałe, lubię produkty z niskoemisyjnego węgla, zwłaszcza ich reflektory i światełka, które pomogły mi zdobyć wiele dużych projektów.

—— Sam

Im Online Czat teraz

Low-Carbon Lighting & Technology CO., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Low-Carbon Lighting & Technology CO., Ltd Low-Carbon Lighting & Technology CO., Ltd Low-Carbon Lighting & Technology CO., Ltd Low-Carbon Lighting & Technology CO., Ltd Low-Carbon Lighting & Technology CO., Ltd Low-Carbon Lighting & Technology CO., Ltd Low-Carbon Lighting & Technology CO., Ltd
Low-Carbon Lighting Factory Under Construction In Jiangxi Province LCB Lighting Logo Low-Carbon Lighting Showroom Low-Carbon Lighting Factory Low-Carbon Lighting Factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Oceania
marki : Low-Carbon (LCB)
Coroczne wyprzedaże : 980 million-1100 million
Rok założenia : 2009
pc Export : 90% - 100%

Foshan Low-Carbon Oświetlenie i Technology Co Ltd (dawniej znany jako DongGuan Low-Carbon Oświetlenie i Technology Co Ltd) jest profesjonalnym High-tech przedsiębiorstw specjalizujących się w badaniach i rozwoju, produkcji i marketingu produktów oświetleniowych LED. Który całkowity floorage jest 8000 metrów kwadratowych i ponad 200 sztabów, posiada silny zespół R & D, który składa się z doświadczonych inżynierów oświetlenia LED i ekspertów firma stale przełom i innowacji w dziedzinie oświetlenia LED.

Produkty firmy obejmują oświetlenie LED komercyjne, oświetlenie LED w przemyśle, oświetlenie hotelowe LED i inteligentne oświetlenie gospodarstwa domowego, które są przekazywane CE, ROHS, FCC, C-Tick, SAA, PSE, certyfikat gwiazdy energetycznej i wyeksportowane duże ilości do więcej niż Trzydziestu krajów i regionów, takich jak Europa i Stany Zjednoczone, Australia, Japonia i Azja Południowo-Wschodnia. Udało się uruchomić czyste i zdrowe lampy LED w 2014 r., Które prowadzą do kierunku przemysłu LED.

Firma ściśle działająca zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO9001: 2008, a także doskonałymi produktami i najwyższej jakości usługami, stała się mianowanym dostawcą światowych 500 największych firm, takich jak KFC, Carrefour, Airbus, który Low-Carbon był globalnym partnerem strategicznym I dostawcy z nimi do oświetlenia led, które objawią naszą potężną siłę.

Low-Carbon zainwestował 50 milionów, zajmując powierzchnię 40 000 m² powierzchni produkcyjnej w prowincji Jiangxi (pierwsza faza), która oficjalnie zostanie oddana do eksploatacji niedawno, będzie miała 2 bazy produkcyjne w Guangdong i Jiangxi.

Z zachwytu i pobożności życia i zdrowia, nasz zespół zbadał i opracował czyste i zdrowe światło z dużą koncentracją. W przyszłości będziemy kontynuować wysiłki zmierzające do zbadania wymagań użytkowników, zapewnienia oszczędności energii, ochrony środowiska, zdrowia jako misji i dać klientom większą wartość do współpracy z instytutem oświetleniowym półprzewodnikowym firmy Sun Yat-sen.

To nasze wieczne pościg.

Szczegóły kontaktu
Low-Carbon Lighting & Technology CO., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Charles

Tel: 86-757-85611759

Faks: 86-757-85611749

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)